ابزارهای دسترسی

ارتباط سریع   واتساپ تلگرام

هتل ایبیس سامویی بوفت

Ko Samui, Thailand
1 رای

ستاره هتل

Ko Samui, Thailand
26414919-09192477697
رای بدهید:
هتل های 3 ستاره سامویی

هتل ایبیس سامویی بوفت

  • Ibis Samui Bophut
  • شارژ مهمان: رایگان
  • منطقه: Bo Phut
  • تعداد اتاق: 209

هتل Ibis Samui Bophut یک هتل 3 ستاره است که در منطقه Bophut Beach واقع شده است. هتل در موقعیت بوفت Bophut درست در کنار ساحل و در مکانی آرام قرار دارد. 15 دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد. هتل 15 دقیقه پیاده تا روستای جذاب ماهیگیر فاصله دارد. سایر مکان‌های اطراف ساحل چاونگ را می‌توانید با 15 دقیقه رانندگی پیدا کنید.

هتل ایبیس سامویی بوفت دارای 209 اتاق است که به طور کلی به سه نوع تقسیم می‌شوند: اتاق‌های استاندارد، اتاق‌های خانوادگی و اتاق‌های سوئیت. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل با امکانات اساسی و طراحی ساده مجهز شده‌اند. اتاق های مدرن مبله و با رنگ های گرم تزئین شده اند. همه اتاق ها مجهز به وای فای رایگان، تلویزیون LCD، تهویه مطبوع و حمام خصوصی با دوش آب گرم هستند. اتاق‌های منتخب نیز دارای بالکن مشرف به دریا هستند.

هتل ایبیس سامویی بوفت همچنین رستورانی با آشپزی بین المللی و محلی دارد. غذا و نوشیدنی به صورت شبانه روزی در دسترس است. میهمانان می توانند از غذاهای گرم و گزینه های سالم در بوفه صبحانه که همه چیز را می توانید بخورید، لذت ببرید. برای ناهار و شام، به It's All About Taste بروید که هر روز باز می شود. در بار کنار استخر که از ظهر تا دیروقت باز است، از نوشیدنی‌های با طراوت و تنقلات لذت ببرید.

هتل همچنین امکاناتی از قبیل استخر و ماساژ را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد. در اطراف استخر زیبا در کنار ساحل دوست داشتنی یا روی شن های کنار دریا استراحت کنید. برای فعالیت بیشتر، میتوانید دوچرخه کرایه کنید تا از منطقه محلی، از جمله دهکده ماهیگیری دیدن کنید

با قیمت مناسب و موقعیت مکانی عالی، هتل Ibis Samui Bophut یک گزینه مناسب برای اقامت در جزیره ساموئی می‌باشد، به ویژه برای کسانی که به دنبال یک اقامت ساده و مقرون به صرفه هستند.

 

نقشه هتل