ابزارهای دسترسی

ارتباط سریع   واتساپ تلگرام

هتل پوکت ماریوت ریزورت مرلین بیچ

Phuket, Thailand
1 رای

ستاره هتل

Phuket, Thailand
26414919-09192477697
رای بدهید:
هتل های 5 ستاره پوکت

هتل پوکت ماریوت ریزورت مرلین بیچ

  • Phuket Marriott Resort & Spa Merlin Beach
  • اسم قدیم: Merlin Beach Resort
  • شارژ مهمان: دارای هزینه
  • منطقه: Patong
  • تعداد اتاق: 414

پوکت Marriott Resort & Spa Merlin Beach ماریوت ریزورت مرلین بیچ، یک هتل 5 ستاره در ساحل تری ترانگ Tri-Trang در پوکت، تایلند است. این ساحل به دلیل شن های سفید، آب های فیروزه ای و صخره های مرجانی زیبا معروف است هتل 16 کیلومتر از شهر پوکت، 3 کیلومتر از ساحل پاتونگ و از فرودگاه بین المللی پوکت با ماشین حدود 45 دقیقه فاصله دارد. هتل در سال 1990 افتتاح و در سال 2017 بازسازی کامل شد.

اتاق‌های هتل:
هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach دارای 414 اتاق و سوئیت است. تمامی اتاق ها دارای دکوراسیونی مدرن و حمام های مجهز با وان و دوش جداگانه هستند. در اتاق ها و سوئیت هایی با تختخواب های نرم، تلویزیون های صفحه تخت، مینی یخچال، میز کار، Wi-Fi رایگان و بالکن های خصوصی با منظره استخر، باغ، ساحل یا دریا استراحت کنید هر اتاق در میان محیطی سرسبز و آرام قرار گرفته و دارای یک بالکن خصوصی است که به مهمانان اجازه می دهد تا از فضای گرمسیری پیش رو لذت ببرند، برخی از آنها دارای تراسی با دسترسی مستقیم به استخر یا ساحل هستند.

Guest room, 1 King, Pool view:
اتاق مهمان با تخت کینگ و نمای استخر، انتخابی عالی برای خانواده های تا سه نفر (دو بزرگسال و یک کودک) است. این اتاق با امکانات رفاهی فراوان، اقامتی راحت و لذت بخش را برای شما رقم می زند.
تهویه مطبوع برای تنظیم دمای دلخواه
پنجره های سراسری با نمای زیبا از استخر
فضای نشیمن/استراحت دنج
سرویس خواب راحت با تخت کینگ و ملحفه های باکیفیت
ظرفیت: حداکثر 3 نفر (2 بزرگسال + 1 کودک)
متراژ 41 متر مربع
تخت خواب: یک تخت کینگ با تشک بالش دار و لحاف راحت
حمام: دارای وان و دوش جداگانه، آینه آرایش چراغ دار، سشوار، دمپایی و دو عدد روبد حمام
مبلمان: مجهز به یک مبل، یک صندلی راحتی بزرگ، میز کار با صندلی، صندوق امانات، میز عسلی و اتو با میز اتو
امکانات رفاهی: روم سرویس 24 ساعته، بطری آب رایگان، دستگاه چای/قهوه، یخچال کوچک، اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون با شبکه های کابلی/ماهواره ای، رادیو، صندوق امانات داخل اتاق
سرگرمی: دسترسی به کانال های فیلم پرمیوم، شبکه های اچ بی او

Larger Guest room, 1 King, Pool view:
اتاق مهمان بزرگتر با یک تخت کینگ و نمای استخر، انتخابی عالی برای خانواده های تا سه نفر (دو بزرگسال + یک کودک) است. این اتاق با داشتن فضای بیشتر نسبت به اتاق مشابه با نمای استخر، راحتی و آسایش بیشتری را برای مهمانان فراهم می کند.
با متراژ 43 متر مربع، این اتاق فضای بیشتری را نسبت به اتاق مهمان با یک تخت کینگ و نمای استخر ارائه می دهد.
تهویه مطبوع برای تنظیم دمای دلخواه
پنجره های سراسری با نمای زیبا از استخر
فضای نشیمن/استراحت دنج
امکانات رفاهی مشابه اتاق مهمان

Larger Guest room, 2 Doubles, Pool view:
اتاق مهمان بزرگتر با دو تخت دبل و نمای استخر، انتخابی عالی برای خانواده ها یا گروه های کوچک تا سه نفر است. این اتاق با داشتن فضای بیشتر نسبت به اتاق مشابه با نمای استخر، راحتی و آسایش بیشتری را برای مهمانان فراهم می کند.
مانند اتاق مهمان بزرگتر با یک تخت کینگ و نمای استخر، این اتاق نیز از فضای بیشتری نسبت به اتاق های مشابه با نمای استخر برخوردار است. با این حال، به جای یک تخت کینگ، این اتاق دارای دو تخت دبل مجزا است که برای گروه های کوچک یا خانواده هایی با کودکان بزرگتر مناسب تر است.
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 43 متر مربع

Larger Guest room, 1 King, Pool view, Terrace:
اتاق مهمان بزرگتر با یک تخت کینگ، تراس و نمای استخر انتخابی عالی برای خانواده‌هایی تا سه نفر (دو بزرگسال + یک کودک) است. این اتاق با داشتن فضای بیشتر نسبت به اتاق مشابه با نمای استخر، یک تراس اختصاصی نیز ارائه می‌دهد که برای لذت بردن از هوای تازه و مناظر زیبای استخر ایده‌آل است.
این ویژگی متمایز، اتاق مهمان بزرگتر با یک تخت کینگ، تراس و نمای استخر را از سایر اتاق‌های مشابه جدا می‌کند. با داشتن یک تراس اختصاصی، می‌توانید در هر ساعتی از روز از هوای تازه و آفتاب لذت ببرید و در عین حال منظره‌ای زیبا از استخر داشته باشید.
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 43 متر مربع

Guest room, 1 King, Pool access:
اتاق مهمان با یک تخت کینگ و دسترسی مستقیم به استخر، انتخابی عالی برای خانواده‌های تا سه نفر (دو بزرگسال + یک کودک) است. این اتاق با داشتن تمام امکانات رفاهی اتاق مهمان با نمای استخر، یک امتیاز ویژه نیز دارد: دسترسی مستقیم به استخر!
این ویژگی منحصر به فرد به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به خروج از ساختمان یا طی کردن مسیرهای طولانی، مستقیماً وارد استخر شوید. کافی است از تراس خصوصی خود قدم به بیرون بگذارید و از شنا در استخر لذت ببرید، مخصوصاً برای خانواده‌هایی با کودکان که تمایل دارند به طور مداوم به استخر دسترسی داشته باشند، بسیار ایده‌آل است.
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 41 متر مربع

Larger Guest room, 1 King, Ocean view:
اتاق مهمان بزرگتر با یک تخت کینگ و نمای اقیانوس انتخابی عالی برای خانواده‌های تا سه نفر (دو بزرگسال + یک کودک) است. این اتاق با فضایی بیشتر نسبت به اتاق مشابه و با داشتن منظره‌ای بی‌نظیر از اقیانوس آرام، اقامتی به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد.
این اتاق با داشتن پنجره‌های سراسری و نمای رو به اقیانوس آرام، آرامش و حس فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد. در هر ساعتی از شبانه‌روز که بخواهید، می‌توانید با تماشای امواج در حال حرکت و وسعت اقیانوس، خستگی را از تن خود در کنید.
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 43 متر مربع

Larger Guest room, 2 Doubles, Ocean view:
اتاق مهمان بزرگتر با دو تخت دبل و نمای اقیانوس، انتخابی عالی برای خانواده‌ها یا گروه‌های کوچک تا سه نفر است. این اتاق با داشتن فضای بیشتر نسبت به اتاق‌های مشابه و نمای خیره‌کننده از اقیانوس آرام، تعطیلات رویایی را برای شما رقم می‌زند.
مانند اتاق مهمان بزرگتر با دو تخت دبل و نمای استخر، این اتاق نیز از فضای بیشتری نسبت به اتاق‌های مشابه با نمای دریا برخوردار است. با این حال، به جای یک تخت کینگ، این اتاق دارای دو تخت دبل مجزا است که برای گروه‌های کوچک یا خانواده‌هایی با کودکان بزرگتر مناسب‌تر است.
علاوه بر فضای بیشتر، این اتاق از یک ویژگی منحصر به فرد نیز بهره می‌برد: نمای رو به اقیانوس آرام. تماشای امواج در حال حرکت و وسعت اقیانوس از پنجره‌های سراسری، آرامش و حس فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد.
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 43 متر مربع

Larger Guest room, 1 King, Ocean view, Beach front access, Terrace:
اتاق مهمان بزرگتر با یک تخت کینگ، نمای اقیانوس، دسترسی مستقیم به ساحل و تراس، لوکس‌ترین انتخاب برای خانواده‌های تا سه نفر (دو بزرگسال + یک کودک) است. این اتاق با دارا بودن تمامی امکانات رفاهی و تجملاتی، تعطیلات رویایی و به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد.
تجربه‌ای بی‌نظیر از نزدیکی با اقیانوس را برای شما فراهم می‌کند. دیگر نیازی نیست برای رفتن به ساحل مسافتی را طی کنید، کافی است از تراس خصوصی خود قدم به بیرون بگذارید و از شن‌های نرم ساحل و صدای امواج لذت ببرید.
نمای رو به اقیانوس آرام از طریق پنجره‌های سراسری
دسترسی مستقیم به ساحل از طریق تراس اختصاصی
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 43 متر مربع

Larger Guest room, 2 Doubles, Ocean view, Beach front access, Terrace:
اتاق مهمان بزرگتر با دو تخت دبل، نمای اقیانوس، دسترسی مستقیم به ساحل و تراس، انتخابی عالی برای خانواده‌ها یا گروه‌های کوچک تا سه نفر است. این اتاق با داشتنِ فضایی بزرگ‌تر از اتاق‌های مشابه و امکانات فوق‌العاده، تعطیلات به یادماندنی‌ای را برای شما رقم می‌زند.
انتخابی ایده‌آل برای خانواده‌هایی است که می‌خواهند از اقامت خود در کنار ساحل، نهایت لذت را ببرند. دیگر نیازی نیست برای رفتن به ساحل مسافتی را طی کنید. کافی است از تراس خصوصی‌تان قدم به بیرون بگذارید و از شن‌های نرم ساحل و صدای آرامش‌بخش امواج لذت ببرید.
دو تخت دبل راحت با تشک‌های بالش‌دار و لحاف‌های نرم
نمای خیره‌کننده از اقیانوس آرام از طریق پنجره‌های سراسری
دسترسی مستقیم به ساحل از طریق تراس اختصاصی
ظرفیت: حداکثر 3 نفر
متراژ 43 متر مربع

امکانات تفریحی و رفاهی هتل:
هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach، صرف نظر از اینکه به دنبال تعطیلات خانوادگی آرام یا ماجراجویی هیجان‌انگیز باشید، برای همه افراد مناسب است.
این مجموعه علاوه بر سه استخر روباز با طراحی منحنی که آرامش و لذت را به سطح بالاتری می‌رساند، دارای موارد زیر است:
استخر و وسایل بازی آبی مخصوص کودکان
۹ رستوران با انواع غذاهای مختلف
سالن ورزشی مجهز
اسپای لوکس
کلاب کودکان
فعالیت‌های تفریحی متنوع برای تمام سنین

ماساژ اختصاصی بهشت (Heavenly Signature Massage): 
در اسپا آرامش پیدا کنید و از ماساژ ویژه ما که با استفاده از پنج عصاره اصلی روغن گل‌های معطر تایلندی، آرامش‌بخش اعصاب، کاهش تنش بدن و تقویت روح است، لذت ببرید.

اسپا (The Spa): 
یک روز را برای درمان، آرامش و تجدید قوا در اسپای لوکس پوکت در مجموعه ساحلی پاتونگ خود برنامه‌ریزی کنید. این واحه تایلندی مجموعه‌ای جامع از خدمات از جمله یوگا را ارائه می‌دهد.

پناهگاه پروانه‌های مرلین (Merlin Butterfly Sanctuary): 
از پناهگاه پروانه‌های داخل مجموعه دیدن کنید تا در مورد چرخه زندگی پروانه‌ها و تأثیر این گرده افشان‌های ضروری بر محیط زیست اطلاعات کسب کنید. پناهگاه پروانه‌های مرلین دومین تلاش برای حفاظت از محیط زیست این مجموعه است و هدف آن معکوس کردن روند کاهش جمعیت پروانه‌های بومی است.

استخر:
استخر اصلی: 
این استخر که توسط باغ‌های گرمسیری احاطه شده و دارای یک بار سرگرم‌کننده در آب است، با چشم‌اندازی فوق‌العاده به دریای آندامان، مکان مناسبی برای استراحت و آرامش است. زیر نور آفتاب گرمسیری دراز بکشید و برای اینکه به طور کامل وارد حس تعطیلات شوید، کوکتل‌های خنک را از بار داخل استخر میل کنید.
یکشنبه - دوشنبه، ۸ صبح تا ۹ شب (فضای باز، حوله در اختیار است)

استخر Nahm Tok:
استخر Nahm Tok با داشتن دو جکوزی در جزایر مرکزی، فضایی آرام در میان زیبایی و راحتی یک باغ گرمسیری سرسبز را ارائه می‌دهد. فضای سبز اطراف، حس دنج‌تری به آن می‌بخشد. روزهای گرم تابستان یا عصرهای رویایی پوکت را در کنار استخر درخشان Nahm Tok بگذرانید، جایی که همیشه نسیمی خنک و مطبوع را احساس خواهید کرد.
یکشنبه - دوشنبه، ۸ صبح تا ۹ شب (فضای باز، حوله در اختیار است)

استخر خانوادگی: 
استخر خانوادگی که در میان انبوهی از گیاهان گرمسیری سرسبز قرار گرفته و چشم‌اندازی خیره کننده به دریای آندامان دارد، برای خانواده‌هایی که می‌خواهند در تعطیلات خود در پوکت خنک شوند، ایده‌آل است. تخت آفتابگیر مورد علاقه خود را پیدا کنید و در حالی که نظاره‌گر فعالیت‌های کنار استخر هستید و کوکتل مورد علاقه خود را می‌نوشید، استراحت کنید.
یکشنبه - دوشنبه، ۸ صبح تا ۹ شب (فضای باز، حوله در اختیار است)

استخر کودکان با سرسره و وسایل بازی آبی: 
با امکانات دوستدار کودک این مجموعه، کودکان خود را سرگرم کنید. استخر کودکان که در مجاورت استخر خانوادگی قرار دارد، دارای یک سرسره آبی و وسایل بازی آبی برای داشتن تعطیلاتی لذت‌بخش در کنار خانواده در پوکت است. مجموعه ساحلی ما برای تفریح همه افراد در زیر نور خورشید ساخته شده است.

جکوزی: 
بعد از یک روز پر از گشت‌وگذار در پوکت، در جکوزی‌های روباز و درخشان ما، آرامش بگیرید و یا در زیر نور آفتاب در کنار یکی از سه استخر استراحت کنید. استخر Nahm Tok دارای دو جکوزی است که در میان جزایر مرکزی و در دل یک باغ گرمسیری سرسبز و آرام قرار گرفته است.

باشگاه و فعالیت‌های مخصوص کودکان
این مجموعه با داشتن یک کلاب مخصوص کودکان که فضایی سرگرم‌کننده و ایمن را برای انجام فعالیت‌ها و سرگرمی‌ها تحت نظارت مراقبین فراهم می‌کند، به مهمانان کوچک‌تر خود لحظات فوق‌العاده‌ای را هدیه می‌دهد. این کلاب مجهز به انواع اسباب‌بازی‌های چوبی، پازل، بازی‌ها و فعالیت‌های سرگرم‌کننده است. کودکان ۴ تا ۱۲ ساله می‌توانند هر روز از کلاس‌ها و فعالیت‌های رایگان لذت ببرند. فعالیت‌های تفریحی ما، استقلال را در کودکان تشویق می‌کند و فرصتی را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا با همسالان خود آشنا شوند.

جلسات یوگای صبحگاهی در ساحل: 
حواس خود را با یک جلسه یوگای صبحگاهی در ساحل احیا کنید. عادات سالم چیزی است که حتی در سفر می‌توانید آن را با خود داشته باشید. هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach بر استفاده از محیط آرام اطراف برای ارائه تجربیات مختلف سلامتی از مدیتیشن صبحگاهی، یوگا ترکیبی با حرکات پیلاتس، هاتا یوگا، پاور یوگا و موارد دیگر تمرکز دارد.

رینگ بوکس تایلندی (موی تای): 
هنرهای رزمی سنتی جذاب تایلند، موی تای را با یک مربی حرفه‌ای کشف کنید. موی تای، هنر هشت اندام، به رشد مهارت‌های تمرکز و بهبود شرایط آمادگی جسمانی برای داشتن تمرینی عالی برای ذهن و بدن کمک می‌کند. کلاس‌های خصوصی موی تای هر روز در رینگ بوکس اختصاصی ساحلی ما در دسترس است.

مرکز آموزش درباره صخره‌های مرجانی: 
هتل ماریوت ریزورت مرلین بیچ با همکاری بنیاد Love Wildlife برای حفاظت و احیای اکوسیستم منحصر به فرد صخره‌های مرجانی در مقابل مجموعه فعالیت می‌کند. مرکز آموزش درباره صخره‌های مرجانی، تورهایی را برای کاوش ایمن صخره‌ها برگزار می‌کند، اطلاعاتی در مورد اکوسیستم دریایی منحصر به فرد صخره، موجودات دریایی، آداب معاشرت صحیح با صخره‌ها را ارائه می‌دهد و مهمانان را درگیر فعالیت‌های حفاظتی می‌کند.

ساحل خلوت تری ترانگ: 
هتل ماریوت ریزورت مرلین بیچ در کنار ساحل خیره کننده تری ترانگ قرار دارد. شن‌های سفید، دریای فیروزه‌ای، آب زلال، نسیم اقیانوس و درختان نارگیل. وقتی نزدیک اقیانوس هستید، بهشت هرگز خیلی دور نیست.

دنیای زیر آب در ساحل مرلین: خانه‌ای برای مرجان‌ها
هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach به دلیل داشتن صخره‌های مرجانی اختصاصی خود، در میان هتل‌های پوکت منحصر به فرد است. این ویژگی به مهمانان این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به خارج شدن از هتل، با اسنورکلینگ یا غواصی، دنیای زیر آب پر جنب و جوش را کشف کنند.
متاسفانه بسیاری از صخره‌های مرجانی نزدیک ساحل در پوکت در اثر لنگر انداختن قایق‌ها یا توسعه بیش از حد، تخریب شده‌اند. اما با توجه به دشواری دسترسی عموم و تلاش‌های انجام شده برای حفاظت، صخره‌های مرجانی روبروی این مجموعه همچنان یکی از سالم‌ترین صخره‌های نزدیک ساحل در پوکت باقی مانده است. این صخره‌ها با داشتن پوشش و تنوع بالای مرجان‌ها، گونه‌های مختلف ماهی و سایر موجودات وابسته به صخره را به خود جذب می‌کنند.
این صخره‌های زیبا را می‌توانید در زمان بالا آمدن آب (مد) با اسنورکلینگ یا غواصی کشف کنید. همچنین افراد غیر شناگر و کودکان نیز می‌توانند در زمان پایین رفتن آب (جزر) که باعث عقب رفتن آب دریا و تشکیل گودال‌های کوچک می‌شود، به تماشای صخره‌ها و موجودات آن بروند.

برگزاری رویدادها در ساحل مرلین، پوکت:
هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach، هر جلسه کاری یا کنفرانسی را به یک گردهمایی لذت‌بخش در ساحل تبدیل می‌کند. در فضای شیک و نزدیک به ساحل پاتونگ، با بیش از ۷۴۰ متر مربع سالن جلسات داخلی چند منظوره به همراه محوطه چمن وسیع در فضای باز با چشم‌انداز به دریای آندامان، ارتباط برقرار کنید و الهام بگیرید.
این مجموعه با داشتن فضایی بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع، از جمله یکی از بزرگترین سالن‌های اجتماعات در پوکت، می‌تواند نیازهای شما را برای برگزاری رویداد برآورده کند.

سالن بزرگ مرلین (Merlin Grand Ballroom): سالن بزرگ مرلین، بزرگترین سالن اجتماعات ما است که می‌تواند تا ۶۵۰ شرکت‌کننده در جلسات را در خود جای دهد. با ترکیب هر سه سالن با هم، سالن بزرگ مرلین دارای مساحت خیره کننده ۵۷۳ متر مربع است که می‌تواند تا ۶۵۰ نفر را در چیدمان تئاتر در خود جای دهد. سالن بزرگ مرلین مجهز به فناوری صوتی و تصویری پیشرفته، انتخابی استثنایی برای جلسات موفق شما در پوکت است.

اتاق‌های جلسات کوچک‌تر: اتاق‌های جلسات کوچک‌تر در مجموعه ساحلی عروسی پوکت، برای رویدادهای تجاری صمیمی ایده‌آل هستند.

فضای پیش از رویداد: فضای انعطاف‌پذیر پیش از رویداد ما با نور طبیعی فراوان، برای شبکه‌سازی، ثبت‌نام رویداد یا سرگرمی قبل از رویداد ایده‌آل است. این مکان می‌تواند یک مکان با طراوت و جادار برای استراحت با قهوه برای شرکت‌کنندگان باشد تا بتوانند با یکدیگر ملاقات کنند، ارتباط برقرار کنند و ایده‌های خلاقانه‌تری خلق کنند.

جلسات در محوطه چمن ساحلی: این محوطه چمن ساحلی عظیم که نه تنها از موقعیت خلوت ساحلی برخوردار است، می‌تواند تا ۳ رویداد را در مساحت کلی ۳۷۸۰ متر مربع برگزار کند. موقعیت باز و هوای آزاد آن به همه مهمانان این امکان را می‌دهد تا در حالی که از سبک زندگی ساحلی لذت می‌برند، ضیافت کاملی را در فضای باز در کنار ساحل بکر مرلین تجربه کنند.

عروسی‌ها و مراسمات خاص در ساحل مرلین:
هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach با داشتن باغ‌های سرسبز گرمسیری و دریای آبی رویایی، مکان‌های فوق‌العاده‌ای را برای برگزاری مراسم عروسی شما و مهمانانتان فراهم می‌کند. موقعیت خلوت در امتداد شن‌های سفید ساحل تری ترانگ، مجموعه‌ای از فضاهای رویداد داخلی و خارجی و امکانات رفاهی فراوان در مجموعه، فضایی ایده‌آل را برای مهمانی‌های نامزدی، جشن‌های مجردی، و ... ایجاد می‌کند.

سالن بزرگ عروسی: جشن عروسی خود را در سالن بزرگ و مدرن Merlin Grand Ballroom، بزرگترین سالن مجموعه، برگزار کنید.

مراسم عروسی ساحلی: ساحل اختصاصی پوکت یا یکی از بسته‌های عروسی منحصر به فرد ما را برای یک روز به یاد ماندنی انتخاب کنید.

تیم پذیرایی مجرب: از منوی فوق‌العاده‌ای که توسط تیم پذیرایی با استعداد ما به عنوان بخشی از بسته عروسی پوکت شما تهیه شده است، لذت ببرید.

طراح مراسم عروسی: اجازه دهید طراح مراسم عروسی پوکت ما تمام جزئیات مهم روز خاص شما را مدیریت کند.

مکان‌های خاص برای عروسی شما
محوطه چمن ساحلی: شن‌های سفید نرم که زیر نور خورشید می‌درخشند و رنگ آبی درخشان دریای آندامان، منظره‌ای رمانتیک را برای جشن عروسی ایجاد می‌کنند. این مکان آرام و در فضای باز که در ساحل اختصاصی تری ترانگ واقع شده است، می‌تواند میزبان تمام بخش‌های جشن شما باشد: مراسم، صرف کوکتل و ضیافت. این محوطه چمن وسیع می‌تواند مراسمی با حضور ۵۰۰ مهمان و ضیافتی با صندلی برای ۳۰۰ مهمان را برگزار کند.

سالن بزرگ مرلین: سالن بزرگ Merlin Grand Ballroom ما با طراحی مدرن، سقف بلند و مبلمان زیبا برای انواع رویدادها از جمله ضیافت‌های عروسی ایده‌آل است. این سالن به عنوان یکی از بزرگترین سالن‌های اجتماعات در پوکت، می‌تواند مراسمی با حضور ۶۰۰ مهمان به صورت ایستاده یا ۳۵۰ مهمان برای ضیافت عروسی با صندلی برگزار کند.

محوطه استخر روباز: عرشه بیرونی رستوران Merchant Kitchen را می‌توان برای برگزاری ضیافت عروسی و سایر جشن‌ها تغییر داد. این مکان که با سرسبزی احاطه شده است، با چشم‌اندازی به استخر درخشان و دریا، گزینه مناسبی برای برگزاری ضیافت شام با اندازه متوسط ​​یا رویداد خصوصی است.

رستوران‌های هتل:
هتل Marriott Resort & Spa Merlin Beach، با مجموعه‌ای وسوسه‌کننده از رستوران‌ها، بهشت دوست‌داران غذا است. از رستوران‌های بین‌المللی با وعده‌های غذایی تمام روز گرفته تا غذاهای دریایی تازه و خوشمزه و غذاهای اصیل تایلندی، علاقه‌مندان به آشپزی از بهترین انتخاب‌های رستوران‌ها در پوکت لذت خواهند برد.

رستوران Merchant Kitchen: 
این رستوران اصلی خانواده در پوکت، غذاهای تازه و خوشمزه‌ای را برای تمام وعده‌های غذایی، از صبحانه تا شام ارائه می‌دهد. می‌توانید در کنار استخر لگون بنشینید یا هنگام صرف غذا در این رستوران، از فضای هیجان‌انگیز آشپزخانه روباز لذت ببرید.

رستوران Beach Grill: 
رستوران و بار ساحلی Beach Grill، مکان مناسبی برای صرف غذا به صورت غیر رسمی در کنار ساحل است. زیر نور آفتاب در پوکت، از تازه‌ترین غذاهای دریایی لذت ببرید و نوشیدنی‌های گرمسیری خنک، از جمله کوکتل‌های مخصوص با رم را میل کنید.

رستوران D.O.C.G.: 
طعم غذاهای اصیل ایتالیایی را در رستوران D.O.C.G. بچشید. این رستوران ایتالیایی شیک و خانوادگی با فضایی دنج و دعوت‌کننده، غذاهای تازه و خوش طعم و مجموعه‌ای از شراب‌های عالی ایتالیایی، مهمانان را مجذوب خود می‌کند.

رستوران تایلندی (Thai Pantry): 
اگر به غذاهای اصیل تایلندی علاقه دارید، رستوران تایلندی ما را از دست ندهید. در این رستوران خانوادگی دنج در پوکت، با طعم‌های پویای تایلند و غذاهای کلاسیک از سراسر کشور آشنا شوید.

کافی شاپ پوکت (Phuket Coffee Co.): 
قبل از رفتن به ساحل، برای تهیه نان و شیرینی تازه به کافی شاپ پوکت سر بزنید. این مکان دنج، مکانی برای خرید آیتم‌های مورد علاقه شما و لذت بردن از نوشیدنی‌های عالی استارباکس است. ساعات کاری ممکن است تغییر کند.

دنیای شیرین (The Sweet Spot): 
در یک روز آفتابی و زیبا در پوکت، هیچ چیز بهتر از بستنی نیست. بار بستنی ما، دنیای شیرین، خوراکی مورد علاقه همه را ارائه می‌دهد. قبل از شروع به کاوش در جزیره، بستنی‌های مخصوص، وافل حبابی یا بستنی شناور ما را امتحان کنید.

سالن (The Lounge): 
در سالن، با منظره‌ای دیدنی از آب، از غذاهای سبک رستوران و کوکتل‌های خنک در پوکت لذت ببرید. این مکان ایده آل برای ملاقات با دوستان یا خانواده بعد از یک روز در ساحل است.

بار استخر (Pool Bar): 
در طول اقامت خود در این مجموعه، از بار باطراوت کنار استخر شنا در پوکت لذت ببرید. از کوکتل‌های خوشمزه، غذاهای سبک رستوران و یک ساعت خوش روزانه در حالی که از منظره زیبای غروب آفتاب لذت می‌برید، لذت ببرید.

کلبه رم (The Rum Shack): 
کلبه رم، بار ساحلی دلپذیر ما، مکانی برای استراحت و آرامش با منظره‌ای باورنکردنی از دریای آندامان، موسیقی رگه زنده، غذاهای خوشمزه و کوکتل‌های رم مخصوص در پوکت است.

سرویس داخل اتاق (In-Room Dining): 
با سرویس شبانه‌روزی داخل اتاق، از تجمل غذا خوردن در اتاق خود لذت ببرید. چه هوس نیمه شب باشد یا صبحانه زودهنگام، ما در هر ساعتی از شبانه‌روز در خدمت شما هستیم. از راحتی و حریم خصوصی یک تجربه غذاخوری شخصی که به طور مستقیم به اتاق شما تحویل داده می‌شود، لذت ببرید و مطمئن شوید که اقامت شما با ما کاملاً عالی خواهد بود.

پیشنهادات روزانه - ساعت خوش
هر روز در سه مکان مجموعه، می‌توانید از لیست نوشیدنی‌های Happy Hour با تخفیف "خرید یک نوشیدنی، دریافت یک نوشیدنی رایگان" لذت ببرید. ساعت خوش در Pool Bar از ۴ عصر تا ۶ عصر، Rum Shack Beach Bar از ۶ عصر تا ۸ عصر، و The Lounge از ۸ شب تا ۱۰ شب برگزار می‌شود.

جاذبه گردشگری و طبیعی نزدیک به پوکت Marriott Resort & Spa Merlin Beach:
1. ساحل تری ترانگ (Tri Trang Beach):
فاصله از هتل: 0.5 کیلومتر
ساحلی آرام و زیبا با شن های سفید و آب های فیروزه ای.

2. ساحل پاتونگ (Patong Beach):
فاصله از هتل: 3 کیلومتر
یکی از محبوب ترین سواحل پوکت با انواع رستوران ها، مغازه ها و فعالیت های تفریحی.

3. خیابان بنگلا (Bangla Road):
فاصله از هتل: 3.5 کیلومتر
خیابانی معروف با تعداد زیادی بار، کلوپ و رستوران.

4. مرکز خرید جانگ سیلون (Jungceylon Shopping Center):
فاصله از هتل: 3.5 کیلومتر
مرکز خریدی بزرگ با انواع مغازه ها، رستوران ها و سینما.

5. آکواریوم پوکت (Phuket Aquarium):
فاصله از هتل: 4 کیلومتر
آکواریومی با انواع ماهی ها، کوسه ها و سایر موجودات دریایی.

6. باغ وحش پوکت (Phuket Zoo):
فاصله از هتل: 7 کیلومتر
باغ وحشی با انواع حیوانات از جمله فیل ها، ببرها و میمون ها.

7. معبد وات چالونگ (Wat Chalong Temple):
فاصله از هتل: 10 کیلومتر
یکی از معروف ترین معابد پوکت با مجسمه ای بزرگ از بودا.

8. جزیره فی فی (Phi Phi Island):
فاصله از هتل: 48 کیلومتر (با قایق)
مجمع الجزایری زیبا با سواحل بکر، صخره های آهکی و آب های زلال.

9. خلیج فانگ نگا (Phang Nga Bay):
فاصله از هتل: 25 کیلومتر (با قایق)
خلیجی با صخره های آهکی، غارهای دریایی و جزیره های کوچک.

10. جزیره جیمز باند (James Bond Island):
فاصله از هتل: 25 کیلومتر (با قایق)
جزیره ای که در فیلم "مردی با تپانچه طلایی" جیمز باند به نمایش درآمد.

11. ساحل کاتا (Kata Beach):
فاصله از هتل: 12 کیلومتر
ساحلی آرام و زیبا با شن های سفید و آب های فیروزه ای.

12. ساحل کارون (Karon Beach):
فاصله از هتل: 10 کیلومتر
ساحلی طولانی با شن های سفید و آب های فیروزه ای.

13. ساحل کامالا (Kamala Beach):
فاصله از هتل: 15 کیلومتر
ساحلی آرام و خلوت با شن های سفید و آب های فیروزه ای.

14. ساحل سورین (Surin Beach):
فاصله از هتل: 18 کیلومتر
ساحلی با شن های سفید و آب های فیروزه ای که برای غواصی مناسب است.

15. ساحل لائم یای (Laem Yai Beach):
فاصله از هتل: 20 کیلومتر
ساحلی آرام و خلوت با شن های سفید و آب های فیروزه ای.

16. فانوس دریایی پوکت (Phuket Lighthouse):
فاصله از هتل: 18 کیلومتر
فانوس دریایی با منظره ای زیبا از ساحل.

17. شهر قدیمی پوکت (Phuket Old Town):
فاصله از هتل: 10 کیلومتر
منطقه ای تاریخی با معماری سنتی چینی-پرتغالی.

18. موزه پوکت تریکای (Phuket Trickeye Museum):
فاصله از هتل: 4 کیلومتر
موزه ای با نقاشی های سه بعدی که برای عکس گرفتن ایده آل است.

19. دنیای وارونه پوکت (Upside Down Phuket):
فاصله از هتل: 4 کیلومتر
مکانی با دکور وارونه که برای عکس گرفتن ایده آل است.

در کل، پوکت Marriott Resort & Spa Merlin Beach، مکانی عالی برای اقامت در پوکت است. هتل در ساحلی آرام و خلوت واقع شده است، اما به ساحل پاتونگ و سایر جاذبه های پوکت دسترسی آسان دارد.

 


قبل از سفر به موارد ضروری (نکات مهم برای سفر به تایلند) توجه کنید

 

 

نقشه هتل

 

هتل پوکت پاتونگ پارادو ریزورت

هتل Patong Paradee Resort یک هتل 5 ستاره در شهر پاتونگ، جزیره پوکت تایلند است. این هتل در مکانی منحصر به فرد واقع شده و به ساحل پاتونگ و…

هتل پوکت آماری

هتل Amari Phuket در ساحل پاتونگ پوکت واقع شده است. این هتل 5 دقیقه پیاده‌روی تا ساحل و 10 دقیقه رانندگی تا مرکز شهر پوکت فاصله دارد. فضای…

هتل پوکت آنانتارا لایان ریزورت

هتل Anantara Layan Phuket Resort، بهشتی برای آن دسته از مسافرانی است که به دنبال تعطیلاتی آرامش‌بخش و لوکس در دل طبیعت هستند. این هتل با…

هتل پوکت گرند مرکور پاتونگ

هتل Grand Mercure Phuket Patong در ساحل پاتونگ، یکی از محبوب‌ترین مناطق گردشگری پوکت، واقع شده است. این هتل به بسیاری از جاذبه‌های گردشگری،…

هتل پوکت آنگسانا لاگونا

هتل Angsana Laguna Phuket در ساحل Bang Tao Bay در پوکت، تایلند واقع شده است. این هتل در منطقه ای آرام و خلوت قرار دارد و به راحتی می توان…